Producenci
ART Uchwyt do LCD/LED 22-47" 30KG AR-49 regulowany wpionie i poziomie
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 22 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 47 '' |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Obciążenie (maks.) | 30 kg |
| Regulacja w pionie | 15 ° |
| Regulacja w poziomie | 45 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 95 mm |
| Wysięg (maks.) | 310 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 450x320x95-310mm |
| Pozostałe parametry | - Sposób lakierowania: Proszkowo |