Producenci
ART Uchwyt do TC LCD/LED AR-88XL 37-100 cali 80kg reg.pion 37mm max VESA 800x600
Opis
Uchwyt do TV AR-88xl 37-100"
- Maksymalny rozstaw otworów pod uchwyt: 800mm
- Regulacja w pionie (nachył): -5stopni
- Blokada zabezpieczająca TV przed zsunięciem - tak
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 37 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 100 '' |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Obciążenie (maks.) | 80 kg |
| Regulacja w pionie | -5 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 38 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 870 x 600 x 38 mm |
| Pozostałe parametry | Malowany proszkowo |