Producenci
ART Uchwyt do TV LCD/LED 10-27" 15KG AR-82 regulacja pion/poziom 28cm
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 10 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 15 kg |
| Regulacja w pionie | 5 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 59 mm |
| Wysięg (maks.) | 280 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Metal |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw śrub do montażu |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 110 x 110 x 59-280 mm |
| Pozostałe parametry | - Regulacja w pionie (nachył): -15 do +5 stopni |