Producenci
ART Uchwyt do TV LCD/LED 23-55 40KG AR-47
Opis
Uchwyt do TV LCD/LED 23-55 40KG AR-47
- Wbudowana poziomica ułatwi i tak prostą instalację
- Metalowa konstrukcja która "przetrwa" nawet kilka telewizorów
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 23 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 55 '' |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Obciążenie (maks.) | 40 kg |
| Regulacja w pionie | 15 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Wysięg (min.) | 53 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 500 x 420 x 53 mm |
| Pozostałe parametry | Sposób lakierowania: Proszkowo |