Producenci
ART Uchwyt do TV LCD/LED 50-120" 150kg AR-91XXL reg.pion/poziom 90-935mm max VESA 900x600
Opis
Uchwyt do telewizora LCD/LED 50-120" 150kg:
- Przeznaczony do montażu tv o dużych rozmiarach
- Posiada blokadę zabezpieczającą TV przed zsunięciem
- Dodatkowa regulacja przechyłu +-4stopie
- Odległość od ściany 900-9350mm
- Maksymalny rozstaw otworów pod uchwyt 900x600
- Regulacja w pionie (nachył) -5 do 7 stopni
- Regulacja w poziomie 9 (obrót) -45 do 45 stopni
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 50 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 120 '' |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 900 x 600 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Obciążenie (maks.) | 150 kg |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 900 mm |
| Wysięg (maks.) | 9350 mm |
| Uchwyt narożny | Tak |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 1075x290x100mm |