Producenci
ART Uchwyt do TV LCD/LED/PLAZMA 32-100 100KG AR-08 regulacja w pionie
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 100 '' |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 700 x 400 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Obciążenie (maks.) | 100 kg |
| Regulacja w pionie | 15 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 50 mm |
| Wysięg (maks.) | 480 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Metal |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw śrub do montażu |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 815 x 530 x 80 mm |
| Pozostałe parametry |
|