Producenci
ART Uchwyt do TV LED/LCD 23-46" 35KG AR-77
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 23 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 46 '' |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Obciążenie (maks.) | 35 kg |
| Regulacja w pionie | 15 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 5 cm |
| Wysięg (maks.) | 51 cm |
| Uchwyt narożny | Tak |
| Materiał | Metal |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw śrub do montażu |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 450 x 420 x 50-510 mm |
| Pozostałe parametry | - Szeroka płyta ścienna doskonale rozkłada ciężar telewizora |