Producenci
ART Uchwyt do TV LED/LCD 23-52" 32KG AR-78 Art reg. pion/poziom 50cm
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 23 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 52 '' |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 32 kg |
| Regulacja w pionie | 8 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 53 mm |
| Wysięg (maks.) | 497 mm |
| Uchwyt narożny | Tak |
| Materiał | Metal |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw śrub do montażu |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry | - Regulacja w pionie (nachył): +8/-5 stopni |