Producenci
ART Uchwyt do TV LED/LCD/PLAZMA AR-70ART 23-55" 45KG reg.pion/poziom
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 23 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 55 '' |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Obciążenie (maks.) | 45 kg |
| Regulacja w pionie | 20 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 55 mm |
| Wysięg (maks.) | 470 mm |
| Uchwyt narożny | Tak |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 420 x 430 x 118 mm |