Producenci
ART Uchwyt do telewizora 23-60 LED/LCD 45kg UX150 regulowany pion/poziom
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 23 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 60 '' |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 45 kg |
| Regulacja w pionie | 15 ° |
| Regulacja w poziomie | 45 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 56 mm |
| Wysięg (maks.) | 350 mm |
| Uchwyt narożny | Tak |
| Materiał | Metal |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw śrub do montażu |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 430 x 40 x 65-350 mm |
| Pozostałe parametry |
|