Producenci
ART Uchwyt do telewizora 32-80 caliLED/LCD 45kg UX-160 pion/poziom
Opis
Uchwyt do telewiozora 32-80" LED/LCD UX160 z regulacją w pionie i poziomie:
- Podwójne ramię gwarantujące bezpieczeństwo i stabilność
- Poziomica ułatwiająca równe zainstalowanie uchwytu
- Szeroki zakres regulacji zarówno w pionie jak i poziomie oraz dopasowanie właściwej odległości od ściany
- Regulacja w pionie (nachył): 15 stopni
- Regulacja w poziomie (obrót): -40 do 40 stopni
- Posiada blokadę zabezpieczającą TV przed zsunięciem
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Regulacja w pionie | 15 ° |
| Przekątna ekranu (maks.) | 80 '' |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Obciążenie (maks.) | 45 kg |
| Uchwyt narożny | Tak |
| Materiał | Metal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 610x150x65 |
| Waga | 45 kg |
| Pozostałe parametry | Odległość od ściany: 65-350mm |