Producenci
ART Uchwyt podwieszany 45-76cm do projektora P-107B 15KG Czarny
Opis
Dane techniczne
| Rodzaj | Sufitowy |
| Przeznaczenie | Projektory |
| Obciążenie (maks.) | 15 kg |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 76 mm |
| Wysięg (min.) | 45 mm |
| Materiał | Metal |
| System prowadzenia kabli | Nie |
| Akcesoria w zestawie | Zestaw śrub do montażu |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 525 x 350 x 118 mm |
| Pozostałe parametry | - Blokada zabezpieczająca projektor przed zsunięciem |