Producenci
ASRock Karta graficzna Arc A750 Challenger SE 8GB OC GDDR6 256bit 3DP/HDMI
Opis
Dane techniczne
| Model | Arc A750 |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 4.0 |
| Producent chipsetu | Intel |
| Chipset | Arc A750 |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2200 MHz |
| Taktowanie pamięci | 16 Gbps |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | DirectX 8.1 |
| Pozostałe parametry |
|
| Wymiary | 48 x 130 x 267 mm |
| Waga | 0.82 kg |
| Wersja | Box |