Producenci
ASRock Karta graficzna Radeon RX 6600 Challenger D 8GB 128bit GDDR6 3DP/HDMI
Opis
Dual Fan Design
Dwa wentylatory, które zapewniają silną wydajność chłodzenia i sprawiają, że Twój komputer do gier pozostaje chłodny. Jest zoptymalizowany pod kątem dostarczania doskonałych wrażeń w grach z stylowym i opływowym designem.
Dane techniczne
| Model | AMD Radeon RX 6600 Challenger D |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 4.0 |
| Producent chipsetu | AMD |
| Chipset | Radeon RX 6600 |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Taktowanie rdzenia | 1625 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2491 MHz |
| Taktowanie pamięci | 14 Gbps |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate |
| Wymiary | 269 x 132 x 41 mm |
| Wersja | Box |