Producenci
ASRock Karta graficzna Radeon RX 9070 XT Steel Legend 16GB
Opis
Dane techniczne
| Model | Radeon RX 9070 XT |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | AMD |
| Chipset | Radeon RX 9070 XT |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2400 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2970 MHz |
| Taktowanie pamięci | 20 Gbps |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Wymiary | 58 x 131 x 298 mm |
| Wersja | Box |