Producenci
ASRock Płyta główna A520M-HDV AM4 2DDR4 HDMI/DVI/VGA M.2 mATX
Opis
Płyta główna ASRock A520M-HDV
Dane techniczne
| Model | A520M-HDV |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen |
| Producent chipsetu | AMD |
| Chipset | AMD A520 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba gniazd DDR4 | 2 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2133 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2400 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3600 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4400 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2667 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4133 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3866 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4600 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4266 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4733 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4333 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4533 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3800 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4666 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3733 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4000 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2933 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3466 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4200 MHz |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 1 |
| Maksymalna ilość urządzeń SATA | 4 |
| RAID | Tak |
| Grafika |
|
| Karta dźwiękowa | 7.1 CH HD Audio (Realtek ALC887 Audio Codec) |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy |
|
| Porty USB na tylnym panelu | 6 |
| Porty USB do wyprowadzenia z płyty | 3 |
| Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 | 5 |
| Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 | 0 |
| FireWire (IEEE 1394) | Nie |
| Port / Złącze COM | Tak |
| Port / Złącze LPT | Nie |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Line In |
| Złącza zewnętrzne | 2 x USB 2.0 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Line Out |
| Złącza zewnętrzne | 1 x PS/2 Klawiatura/Mysz Combo |
| Złącza zewnętrzne | 4 x USB 3.0 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x D-Sub |
| Złącza zewnętrzne | 1 x HDMI |
| Złącza zewnętrzne | 1 x MIC |
| Złącza zewnętrzne | 1 x DVI-D |
| Złącza zewnętrzne | 1 x RJ-45 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Port szeregowy |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x TPM |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 4pin 12V zasilanie |
| Złącza dostępne na płycie | 2 x USB 2.0/1.1 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 24pin ATX zasilanie |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x USB 3.0 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 4pin wentylator procesora |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Czujnik otwarcia obudowy |
| Złącza dostępne na płycie | 2 x 4pin wentylator obudowy |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Przedni panel audio |
| Bios |
|
| Format płyty | micro ATX |
| Wymiary | 23 x 20,1 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Oprogramowanie |
|
| Video |