Producenci
ASRock Płyta główna B450 PRO4 R2.0 AM4 4DDR4 DP/HDMI M.2 USB3.2 ATX
Opis
10-FAZOWY UKŁAD ZASILANIA
Komponenty nie do zdarcia i płynny przesył mocy do procesora. Do tego niezrównane możliwości overclockingu i zwiększona wydajność przy niskich temperaturach pracy dla profesjonalnych gamerów.
STWÓRZ SWÓJ WŁASNY STYL PODŚWIETLENIA - POLYCHROME RGB
Ta płyta główna posiada zintegrowane headery RGB oraz adresowalny header RGB, które umożliwiają na montaż kompatybilnych urządzeń LED, takich jak: wentylatory obudowy, procesora itd. Użytkownicy mają również możliwość synchronizacji certyfikowanych urządzeń Polychrome Sync RGB dla stworzenia unikatowych efektów podświetlenia.
Dane techniczne
| Model | B450 PRO4 R2.0 |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Rodzina procesora | Bez procesora |
| Zintegrowany procesor | Nie |
| Producent chipsetu | AMD |
| Chipset | AMD Promontory B450 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba gniazd DDR4 | 4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2667 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2933 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2133 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2400 MHz |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Gniazda rozszerzeń | 4 x PCIe 2.0 x 1 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 16 |
| Maksymalna ilość urządzeń SATA | 6 |
| RAID | Tak |
| Szczegółowe dane o interfejsach dysków/napędów |
|
| Karta dźwiękowa |
|
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy |
|
| Porty USB na tylnym panelu | 8 |
| Porty USB do wyprowadzenia z płyty | 6 |
| Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 | 6 |
| Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 | 2 |
| Port / Złącze COM | Tak |
| Złącza zewnętrzne | 4 x USB 3.0 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Line In |
| Złącza zewnętrzne | 2 x USB 2.0 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x PS/2 Klawiatura/Mysz Combo |
| Złącza zewnętrzne | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Złącza zewnętrzne | 1 x MIC |
| Złącza zewnętrzne | 1 x D-Sub |
| Złącza zewnętrzne | 1 x DisplayPort |
| Złącza zewnętrzne | 1 x HDMI |
| Złącza zewnętrzne | 1 x RJ-45 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Głośnik centralny / Subwoofer |
| Złącza zewnętrzne | 1 x USB 3.1 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Przedni panel audio |
| Złącza dostępne na płycie | 2 x USB 2.0/1.1 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Diody zasilania |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Port szeregowy |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 4pin wentylator procesora |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x TPM |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 8pin 12V zasilanie |
| Złącza dostępne na płycie | 3 x 4pin wentylator obudowy |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 24pin ATX zasilanie |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 4pin wentylator opcjonalny procesora |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x USB 3.0 |
| Bios |
|
| Format płyty | ATX |
| Wymiary | 30.5 cm x 22.4 cm |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |