Producenci
ASRock Płyta główna B650M-H/M.2 + AM5 2DDR5 HDMI/DP mATX
Opis
B650M-H/M.2+
- Obsługuje procesory AMD Socket AM5 Ryzen z serii 7000
- Konstrukcja fazy zasilania 6+1+1, Dr.MOS, gotowość procesora 120 W
- 2 x moduły DIMM DDR5, obsługują do 6400+(OC)
- 1 PCIe 4.0 x16, 2 PCIe 4.0 x1, 1 M.2 Key E dla Wi-Fi
- Zintegrowana grafika AMD RDNA 2 *
- Opcje wyjścia graficznego: HDMI, DisplayPort
- Kodek audio Realtek ALC897 7.1 CH HD, dźwięk Nahimic
- 4 SATA3, 1 Blazing M.2 (PCIe Gen5 x4), 1 Hyper M.2 (PCIe Gen4 x4)
- 6 portów USB 3.2 Gen1 (3 z tyłu, 1 z tyłu typu C, 2 z przodu)
- Gigabitowa karta sieciowa Realtek
- Obsługuje automatyczny instalator sterowników ASRock, BIOS Flashback
Dane techniczne
| Model | B650M-H/M.2+ |
| Gniazdo procesora | Socket AM5 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 7 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 5 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 9 |
| Zintegrowany procesor | Nie |
| Producent chipsetu | AMD |
| Chipset | AMD B650 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Liczba gniazd DDR5 | 2 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6400 MHz |
| Maks. wielkość pamięci | 96 GB |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x M.2 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 4.0 x 1 |
| Maksymalna ilość urządzeń SATA | 4 |
| Maksymalna ilość urządzeń ATA | 0 |
| RAID | Tak |
| Szczegółowe dane o interfejsach dysków/napędów | PROCESOR:
Chipset:
|
| Grafika | Zintegrowana grafika AMD RDNA 2 (Rzeczywista obsługa może się różnić w zależności od procesora)
|
| Karta dźwiękowa |
|
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy |
|
| Porty USB na tylnym panelu | 6 |
| Porty USB do wyprowadzenia z płyty | 6 |
| Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 | 6 |
| Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 | 0 |
| FireWire (IEEE 1394) | Nie |
| Port / Złącze COM | Nie |
| Port / Złącze LPT | Nie |
| Złącza zewnętrzne | 1 x HDMI |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Line In |
| Złącza zewnętrzne | 2 x USB 2.0 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x RJ-45 |
| Złącza zewnętrzne | 3 x USB 3.0 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Przycisk USB BIOS Flashback |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Line Out |
| Złącza zewnętrzne | 1 x MIC |
| Złącza zewnętrzne | 1 x DisplayPort |
| Złącza zewnętrzne | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Złącza zewnętrzne | 2 x SMA |
| Złącza dostępne na płycie | 3 x 4pin wentylator obudowy chłodzenie cieczą |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Przedni panel audio |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 24pin ATX zasilanie |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x TPM |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x USB 3.0 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 4pin wentylator procesora |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 8pin 12V zasilanie |
| Złącza dostępne na płycie | 2 x USB 2.0/1.1 |
| Bios | 256Mb AMI UEFI Legal BIOS with GUI support |
| Format płyty | ATX |
| Wymiary | 24.4 x 22.6 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Oprogramowanie | Oprogramowanie
UEFI
|
| Pozostałe informacje | Certyfikaty
|