Producenci
ASRock Płyta główna H510M-HDV/M.2 SE s1200 2DDR4 HDMI/DVI mATX
Opis
Płyta główna H510M-HDV/M.2 SE
- Obsługuje procesory Intel Core 10. i 11. generacji (LGA1200)
- 5 Projekt fazy zasilania
- Obsługuje DDR4 3200 MHz
- 1 PCIe 4.0 x16, 1 PCIe 3.0 x1
- Opcje wyjścia graficznego: HDMI, DVI-D, D-Sub
- Kodek audio Realtek ALC897 7.1 CH HD
- 4 SATA3, 1 Ultra M.2 (PCIe Gen3 x4 i SATA3)
- 6 portów USB 3.2 Gen1 (2 z przodu, 4 z tyłu)
- Gigabitowa karta sieciowa Realtek
- Obsługuje instalator sterowników ASRock Auto
Dane techniczne
| Model | H510M-HDV/M.2 |
| Gniazdo procesora | LGA1200 |
| Rodzina procesora | Intel Core |
| Zintegrowany procesor | Nie |
| Producent chipsetu | Intel |
| Chipset | Intel H470 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba gniazd DDR4 | 2 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2133 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2400 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2666 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2800 MHz |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2933 MHz |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x M.2 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 1 |
| Maksymalna ilość urządzeń SATA | 4 |
| Maksymalna ilość urządzeń ATA | 0 |
| RAID | Nie |
| Szczegółowe dane o interfejsach dysków/napędów | Chipset:
|
| Grafika |
|
| Karta dźwiękowa | 7.1 CH HD Audio (Realtek ALC897 Audio Codec) |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy |
|
| Porty USB na tylnym panelu | 6 |
| Porty USB do wyprowadzenia z płyty | 6 |
| Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 | 7 |
| Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 | 0 |
| FireWire (IEEE 1394) | Nie |
| Port / Złącze COM | Tak |
| Port / Złącze LPT | Nie |
| Złącza zewnętrzne | 4 x USB 3.0 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x HDMI |
| Złącza zewnętrzne | 1 x RJ-45 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Line In |
| Złącza zewnętrzne | 2 x USB 2.0 |
| Złącza zewnętrzne | 1 x MIC |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Line Out |
| Złącza zewnętrzne | 1 x PS/2 Klawiatura/Mysz Combo |
| Złącza zewnętrzne | 1 x D-Sub |
| Złącza zewnętrzne | 1 x DVI-D |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 24pin ATX zasilanie |
| Złącza dostępne na płycie | 2 x USB 2.0/1.1 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x USB 3.0 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Przedni panel audio |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 4pin wentylator procesora |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 8pin 12V zasilanie |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 4pin wentylator procesora chłodzenie cieczą |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Port szeregowy |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x TPM |
| Format płyty | micro ATX |
| Wymiary | 23.1 x 19.8 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |