Producenci
ASRock Zasilacz TC-1650T 1650W 80PLUS TITANUM modularny
Opis
TC-1650T
ASRock TAICHI 1650T obsługuje zarówno obecne, jak i przyszłe standardy, w pełni zgodny z ATX12V V3.1 i PCIe Gen 5.1. Te zasilacze, idealne zarówno do obecnych, jak i przyszłych systemów, wytrzymują skoki mocy do 235% i szybko na nie reagują, zapewniając niezawodne i bezpieczne zasilanie komponentów.
Dane techniczne
| Moc zasilacza | 1650 W |
| Wentylator | 13.5 cm |
| PFC | Aktywny |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 6 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. SATA | 12 |
| Ilość złącz zas. PATA | 0 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 2 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 8 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 0 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 2 |
| Ilość złącz USB 10P | 0 |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
| Zasilacz modularny | Tak |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Titanium |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt niskim napięciem |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Termiczne |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed zbyt wysokim prądem |
| Wymiary | 86 x 150 x 180 mm |