Producenci
ATEN !2-port USB 4K HDMI KVM Switch with Remote
Opis
Przełącznik KVM z 2 portami USB 4K HDMI ze zdalnym selektorem portów
Przełączanie między dwoma komputerami może być tak proste, jak naciśnięcie przycisku. Odśwież swoje miejsce pracy dzięki CS22H, konfigurując konsolę biurkową z jednym zestawem klawiatury/myszy/wyświetlacza do sterowania dwoma komputerami za pośrednictwem połączeń USB i HDMI i gotowe. Kompaktowy CS22H pomaga stworzyć uporządkowany pulpit ze zmniejszoną plątaniną kabli i zapewnia żywą jakość obrazu 4K, zwiększając wydajność pracy.
Doskonała wydajność AV w Vivid 4K
CS22H umożliwia wykonywanie operacji na komputerze dzięki ulepszeniom audiowizualnym dzięki zgodności z 4K DCI i łączności audio.
Konfiguracja komputera stacjonarnego z wydajną przestrzenią
Kompaktowa i łatwa w obsłudze konstrukcja ułatwia rozbudowę przestrzeni roboczej na biurku w uporządkowany sposób, zwiększając wydajność pracy.
Płynna integracja między platformami
CS22H umożliwia integrację różnych systemów komputerowych (Windows, Mac i Linux), które są dostępne za pośrednictwem jednej konsoli KVM.
Elastyczne udostępnianie urządzeń peryferyjnych USB
Porty USB konsoli mogą być używane do podłączania typu plug-n-play do kompatybilnych urządzeń peryferyjnych USB 2.0, aby spełnić wymagania pracy na komputerze z dużą ilością danych.
Aplikacje
Przełącznik KVM CS22H Cable pozwala na idealną konfigurację pulpitu w biurze, podczas projektowania mediów i rozrywki.
Dane techniczne
| Maks. liczba urządzeń | 2 |
| Hot Swap | Nie |
| Porty konsoli | 2x USB Type A Żeński |
| Porty konsoli | 1x HDMI Żeński |
| Porty konsoli | 1x Audio 3,5mm minijack Żeński |
| Porty konsoli | 1x Microphone 3,5mm minijack Żeński |
| Złącza PC | 2x Audio 3,5mm minijack Męski |
| Złącza PC | 2 x HDMI Męski |
| Złącza PC | 2x Microphone 3,5mm minijack Męski |
| Złącza PC | 2x USB Type A Męski |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Rozdzielczość | 4096 x 2160 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Wymiary | 8.34 x 8.42 x 3.04 cm |
| Waga | 0.34 kg |
| Pozostałe parametry |
|