Producenci
ATEN *8-Port Short Depth PS/2 VGA LCD KVM Switch 18,5'
Opis
Przełącznik KVM LCD ATEN CL3108 zapewnia oszczędność miejsca , usprawnione podejście do technologii przełącznika KVM dzięki zintegrowaniu klawiatury, 18,5-calowego monitora LCD z podświetleniem LED oraz panelu dotykowego w przesuwnej obudowie 1U do montażu w szafie rack. Może kontrolować do 8 komputerów. Aby osiągnąć większą wydajność operacyjną, CL3108 oferuje tryb Broadcast, w którym konsola rozdziela polecenia do wszystkich komputerów, aby wykonywać operacje jednocześnie. Aby zwiększyć bezpieczeństwo informacji, CL3108 zapewnia dwupoziomowe zabezpieczenie hasłem, które ogranicza nieautoryzowanym użytkownikom przeglądanie i kontrolowanie komputerów. Dla większej wygody model wyposażono w dodatkowy port myszy USB, który można podłączać podczas pracy.
Dane techniczne
| Zintegrowany przełącznik KVM | Nie |
| Maks. liczba urządzeń | 8 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Przekątna ekranu | 18.5'' |
| Typ matrycy | TFT LCD |
| Rozdzielczość | 102 x 80 |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 |
| Plamka matrycy | 0 mm |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 700:1 |
| Kąt widzenia pionowy | 160 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 170 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Touchpad | Tak |
| Porty konsoli | 8 x SPHD-17pin Żeński |
| Porty konsoli | 3x USB Type A Żeński |
| Porty konsoli | 1x Audio 3,5mm minijack Żeński |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 10.5 kg |
| Pozostałe parametry |
Porty zewnętrzne konsoli:
|