Producenci
ATEN $ATEN USB KVM Adapter Kabel CPU Module
Opis
Przewód-adapter KVM USB KA7570 służy do podłączania sygnału wideo oraz portów USB do komputera docelowego. To mały i lekki adapter, doskonale sprawdzający się w połączeniu z większością serwerów stelażowych i biurkowych.
Dane techniczne
| Długość przewodu | 9 cm |
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Zastosowanie | KVM |
| Złącza #1 | RJ45 Żeńska |
| Złącza #2 | D-sub 15pin Męska |
| Złącza #2 | USB Typ A Męska |
| Standard | USB 2.0 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 9.00 x 4.30 x 2.18 cm |
| Waga | 0.15 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry | Produkty kompatybilne:
|