Producenci
ATEN KVM 4PORTY DVI CS1784A
Opis
Dane techniczne
| Maks. liczba urządzeń | 4 |
| Porty konsoli | 4x USB Type A Żeński |
| Porty konsoli | 1 x DVI-I Żeński |
| Porty konsoli | 2x Audio 3,5mm minijack Żeński |
| Porty konsoli | 2x Microphone 3,5mm minijack Żeński |
| Złącza PC | 4x Audio 3,5mm minijack Żeński |
| Złącza PC | 4x USB Type B Żeński |
| Złącza PC | 4x Microphone 3,5mm minijack Żeński |
| Złącza PC | 4 x DVI-I Żeński |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Wymiary | 27.00 x 8.80 x 5.55 cm |
| Waga | 0.93 kg |