Producenci
ATEN Konsola PS/2 VGA 19cali LCD CL1000N-ATA-AG
Opis
Konsola LCD ATEN CL1000N-ATA-AG
Model CL1000N jest konsolą KVM LCD wyposażoną w zintegrowany 19-calowy panel LCD podświetlany diodami LED, pełną klawiaturę i touchpad. Całość umieszczona jest w obudowie do montażu stelażowego o wysokości 1U. Ten model umożlwia wygodny stelażowy dostęp do przełączników KVM już zainstalowanych w danej lokalizacji.
Dane techniczne
| Zintegrowany przełącznik KVM | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Przekątna ekranu | 19'' |
| Typ matrycy | TFT LCD |
| Rozdzielczość | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Plamka matrycy | 0.294 mm |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia pionowy | 160 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 170 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Touchpad | Tak |
| Obudowa | Rack 1U |
| Porty konsoli | 1 x SPHD Żeński |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 48.30 x 58.52 x 4.40 cm |
| Waga | 11.06 kg |