Producenci
ATEN Listwa zasilająca Basic PDU Series 10A C14 Input 12xC13 Outlet
Opis
PDU serii podstawowej PE0112 zawiera 12 gniazd AC, dostępnych w konfiguracji ICE i NEMA. Listwa PE0112 charakteryzują się oszczędzającą miejsce konstrukcją 1U, która pozwala na montaż pionowy na zewnątrz szafy Rack, co pozwala na bardziej efektywne wykorzystanie przestrzeni w serwerowni, przy jednoczesnym zapewnieniu 12 gniazd AC.
- Oszczędność miejsca - zajmuje 1U szafy rack
- Modele z wyjściami IEC lub NEMA
- Zabezpieczenie nadprądowe
- Wykonane z aluminium
Dane techniczne
| Moc pozorna | 2300 VA |
| Napięcie | 240 V |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 12 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | Brak |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Certyfikaty |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 48.2 x 4.44 x 4.5 cm |
| Waga | 0.65 kg |