Producenci
ATEN Przedłużacz HDMI/USB Cat5 1080p@40m VE803
Opis
Przedłużacz HDMI / USB Cat 5 ATEN VE803
- Przedłużacz USB VE803 HDMI rozszerza sygnał HDMI do 60 metrów od źródła HDMI za pomocą dwóch kabli Cat 5e. Jest w stanie wysyłać sygnały 1080i do 60 metrów i 1080p do 40 metrów.
- VE803 jest wyposażony w złącza USB, które pozwalają na przedłużenie dowolnego urządzenia USB między urządzeniami. Funkcja USB zapewnia również obsługę sterowania panelem dotykowym, umożliwiając sterowanie lokalnym urządzeniem źródłowym HDMI z poziomu zdalnego wyświetlacza lub sterowanie zdalnym wyświetlaczem za pośrednictwem jednostki lokalnej.
- VE803 jest idealny do centrów transportowych, placówek medycznych, centrów handlowych lub wszędzie tam, gdzie wymagany jest panel dotykowy lub kiosk. Aby zapewnić elastyczność i wygodę, jednostka lokalna VE803 może być zasilana przez kabel USB po podłączeniu do odpowiedniego urządzenia źródłowego. VE803 jest zgodny z HDCP , zapewniając łatwe i idealne rozwiązanie przedłużacza HDMI do każdego zastosowania.
Dane techniczne
| Separator | Jednostka VE803R |
| Separator | Jednostka VE803T |
| Rodzaj | Adapter |
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Audio |
| Zastosowanie | Audio |
| Zastosowanie | Wideo |
| Zastosowanie | Wideo |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | USB Typ B Żeńska |
| Złącza #1 | USB Typ A Żeńska |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Żeńska |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Żeńska |
| Złącza #2 | RJ45 Żeńska x2 |
| Złącza #2 | RJ45 Żeńska x2 |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 9,00 x 5,74 x 2,40 cm |
| Wymiary | 9,00 x 5,74 x 2,40 cm |
| Waga | 0.16 kg |
| Waga | 0.16 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|
| Pozostałe parametry | Pobór energii: DC5V: 1,04W: 16BTU |