Producenci
ATEN Przedłużacz USB Cat 5 (do 60 m) UCE60
Opis
Przedłużacz USB Cat 5 (do 60 m) ATEN UCE60
UCE60 pozwala zlokalizować urządzenie USB lub koncentrator w odległości do 60 m od komputera, pokonując typowe ograniczenie kabla USB. Warunkuje sygnały USB do komunikacji do 60 m za pomocą taniego kabla Cat 5 / Cat 5e / Cat 6.
- Zgodny z pełną prędkością USB 2.0.
- Zapewnia obsługę dowolnych urządzeń USB o pełnej prędkości (12 Mb / s) lub niskiej prędkości (1,5 Mb / s).
- Wydłuża odległość transmisji urządzenia USB do 60 m (198 stóp) za pomocą okablowania Cat 5 / Cat 5e / Cat 6.
- Wbudowane urządzenia nadawczo-odbiorcze USB zapobiegają utracie sygnału.
- Najtańsze rozwiązanie do przedłużania sygnałów USB.
- Nie wymaga dodatkowego oprogramowania instalacyjnego.
- Dioda LED wskazuje, kiedy potrzebne jest dodatkowe zewnętrzne źródło zasilania.
- Obsługa wielu platform: Windows, Mac.
Dane techniczne
| Separator | Jednostka lokalna |
| Separator | Jednostka zdalna |
| Rodzaj | Adapter |
| Rodzaj | Kabel ze wzmacniaczem |
| Rodzaj | Przedłużacz |
| Rodzaj | Przedłużacz |
| Zastosowanie | KVM |
| Zastosowanie | KVM |
| Złącza #1 | RJ45 Żeńska |
| Złącza #1 | RJ45 Żeńska |
| Złącza #2 | USB Typ A Żeńska |
| Złącza #2 | USB Typ A Męska |
| Standard | USB 2.0 |
| Standard | USB 2.0 |
| Kolor | Aluminiowy |
| Kolor | Aluminiowy |
| Wymiary | 6,30 x 3,10 x 2,19 cm |
| Wymiary | 6,30 x 3,10 x 2,19 cm |
| Waga | 0.3 kg |
| Waga | 0.2 kg |