Producenci
ATEN Przełącznik 2 portowy USB DP Cable KVM Switch CS22DP
Opis
Przełącznik KVM 2-portowy kabel USB DisplayPort CS22DP to jednostka sterująca, która umożliwia dostęp do dwóch komputerów z jednej konsoli USB i DisplayPort (klawiatura, wideo i mysz) z dźwiękiem. Dzięki CS22DP możesz szybko i łatwo przełączać się między dwoma komputerami DisplayPort za pomocą wygodnego przycisku zdalnego wyboru portu.
CS22DP obsługuje operacje wieloplatformowe, umożliwiając przełączanie między dwoma komputerami z różnymi systemami operacyjnymi. Co więcej, kompaktowa konstrukcja pozwala na wydajną i uporządkowaną instalację, zapewniając idealne rozwiązanie zajmujące mało miejsca , aby dobrze zorganizować biurko.
Konfiguracja CS22DP jest szybka i łatwa. Po prostu podłącz kable KVM do odpowiednich portów w CS22DP i na komputerach. Nie ma potrzeby instalowania oprogramowania ani konfigurowania urządzeń - wystarczy podłączyć i grać.
Dane techniczne
| Maks. liczba urządzeń | 2 |
| Porty konsoli | 2x USB Type A Żeński |
| Porty konsoli | 2x Audio 3,5mm minijack Żeński |
| Porty konsoli | 1x DisplayPort Żeński |
| Złącza PC | 2x USB Type A Męski |
| Złącza PC | 4x Audio 3,5mm minijack Żeński |
| Złącza PC | 2x DisplayPort Męskie |
| Rozdzielczość | 4096 x 2160 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Wymiary | 8.34 x 8.42 x 3.04 cm |
| Waga | 0.35 kg |