Producenci
ATEN Przełącznik 4-Port USB DVI Dual lin k/Audio KVMP CS1784A
Opis
- Najwyższa jakość wideo: 1920 x 1200, 60Hz (Single Link); 2560 x 1600 przy 60 Hz (Dual Link); Gotowy do wizji nVidia 3D
- Wybór komputera za pomocą przycisków panelu czcionek, skrótów klawiszowych i myszy; Obsługa monitorów cyfrowych i analogowych DVI - w pełni zgodna ze specyfikacjami DVI
- Wideo DynaSync- Ekskluzywna technologia ATEN, która eliminuje problemy z wyświetlaniem podczas uruchamiania i optymalizuje rozdzielczość podczas przełączania między portami
- Obsługa wielu platform - Windows, Linux, Mac i Sun
Dane techniczne
| Porty konsoli | 1 x DVI-I Żeński |
| Porty konsoli | 1x USB Type A Żeński |
| Porty konsoli | 2x Audio 3,5mm minijack Żeński |
| Złącza PC | 4 x DVI-I Żeński |
| Złącza PC | 4x Audio 3,5mm minijack Żeński |
| Złącza PC | 4x USB Type B Żeński |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Sun Microsystem |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 27,00 x 8,80 x 5,55 cm |
| Waga | 0.93 kg |