Producenci
ATEN Przełącznik 4-Port USB DVI/Audio KVMP Switch CS1764-AT-G
Opis
4-portowy przełącznik USB DVI / Audio KVMP CS1764A
- Przełącznik KVMP USB 2.0 DVI CubiQ CS1764A wprowadza zupełnie nowy zakres funkcji w przełącznikach KVM (klawiatura, grafika, mysz) stanowi połączenie 4-portowego przełącznika KVM z 2-portowym koncentratorem USB 2, a ponadto udostępnia interfejs monitora DVI. Ponadto urządzenie CS1764A wyposażono w nową funkcję Video DynaSync opracowaną przez firmę Aten, optymalizującą rozdzielczość obrazu i zapewniającą wykrywanie stanu zasilania kiedy jeden komputer zostaje wyłączony, CS1764A automatycznie przełącza się na kolejny włączony komputer.
Dane techniczne
| Maks. liczba urządzeń | 4 |
| Hot Swap | Nie |
| Porty konsoli | 4x Audio 3,5mm minijack Żeński |
| Porty konsoli | 1 x DVI-I Żeński |
| Porty konsoli | 1x Mouse PS/2 6pin Mini-DIN Żeński |
| Porty konsoli | 2x USB Type A Żeński |
| Złącza PC | 8x USB Type B Żeński |
| Złącza PC | 4 x DVI-I Żeński |
| Złącza PC | 4x USB Type A Żeński |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 27.00 x 8.80 x 5.55 cm |
| Waga | 0.94 kg |
| Pozostałe parametry | Zasilanie
Przełączniki
Emulacja
Środowiskowe
|