Producenci
ATEN Przełącznik KVM 4-Port USB 3.0 4K DP Dual Display KVMP Switch
Opis
Przełącznik KVM ATEN CS1944DP do komputerów stacjonarnych ułatwia organizację pulpitu. Szczególnie w przypadku zarządzania multimedialną stacją roboczą w dużej organizacji CS1944DP zapewnia natychmiastowy dostęp do dwóch lub czterech komputerów, a wszystko to za pośrednictwem jednej klawiatury USB, myszy USB i dwóch monitorów DisplayPort.
Zaawansowana obsługa wideo zapewnia lepiej zdefiniowane połączenie DisplayPort z rozdzielczościami wideo do 4K (4096 x 2160 / 3840 x 2160 @ 60 Hz). Dzięki funkcji dwóch wyświetlaczy możesz cieszyć się szerszym ekranem i łatwo przełączać się między dwoma lub czterema systemami DisplayPort. Ponadto, dzięki wbudowanemu koncentratorowi USB 3.1 Gen 1, CS1944DP zapewnia bezprecedensową szybkość przesyłania danych do 5 Gb/s, co pozwala zmaksymalizować operacje multimedialne.
Zaprojektowany, aby sprostać stale rosnącemu zapotrzebowaniu na dwa wyświetlacze, ultraszybką transmisję danych i bezstratną rozdzielczość wideo 4K, CS1944DP jest specjalnie zaprojektowany do zastosowań wymagających wielozadaniowości, takich jak projektowanie, handel finansowy i postprodukcja wideo.
Podobnie jak w przypadku przełączników DisplayPort KVM, przełączanie między portami KVM w konfiguracji rozszerzonego pulpitu może spowodować zmianę rozmiaru/pozycji okien otwartych na rozszerzonym pulpicie z powrotem do domyślnej konfiguracji na głównym ekranie. Wynika to z charakteru protokołu DisplayPort i może wymagać ręcznej regulacji.
Dane techniczne
| Maks. liczba urządzeń | 4 |
| Hot Swap | Nie |
| Porty konsoli | 1 x RJ-45 |
| Porty konsoli | 2x Microphone 3,5mm minijack Żeński |
| Porty konsoli | 3x USB Type A Żeński |
| Porty konsoli | 2x Audio 3,5mm minijack Żeński |
| Porty konsoli | 2x DisplayPort Żeński |
| Złącza PC | 4x Microphone 3,5mm minijack Żeński |
| Złącza PC | 8x DisplayPort Żeńskie |
| Złącza PC | 4x Audio 3,5mm minijack Żeński |
| Złącza PC | 4x USB Type B Żeński |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Rozdzielczość | 4096 x 2160 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Brak |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 33.50 x 15.66 x 4.40 cm |
| Waga | 1.51 kg |