Producenci
ATEN Przełącznik KVMP USB DVI/Audio CS-1762A
Opis
ATEN CS1762A
2-portowy przełącznik KVMP USB DVI/Audio
Przełącznik KVMP USB 2.0 DVI CubiQ CS1762A wprowadza zupełnie nowy zakres funkcji w przełącznikach KVM (klawiatura, grafika, mysz) stanowi połączenie 2-portowego przełącznika KVM z 2-portowym koncentratorem USB 2.0, a ponadto udostępnia interfejs monitora DVI. Ponadto urządzenie CS1762A wyposażono w nową funkcję Video DynaSync opracowaną przez firmę Aten, optymalizującą rozdzielczość obrazu i zapewniającą wykrywanie stanu zasilania kiedy jeden komputer zostaje wyłączony, CS1762A automatycznie przełącza się na kolejny włączony komputer. Jako przełącznik KVM urządzenie to zapewnia dostęp do dwóch komputerów z jednej konsoli (tj. klawiatury, monitora i myszy).
Jako koncentrator USB 2.0 zapewnia dostęp do podłączonych urządzeń peryferyjnych z każdego komputera na zasadzie jeden komputer w danym czasie.
Dane techniczne
| Maks. liczba urządzeń | 4 |
| Hot Swap | Nie |
| Porty konsoli | 2x USB Type A Żeński |
| Porty konsoli | 2x Audio 3,5mm minijack Żeński |
| Porty konsoli | 1 x DVI-I Żeński |
| Złącza PC | 2x USB Type B Żeński |
| Złącza PC | 4x Audio 3,5mm minijack Żeński |
| Złącza PC | 2 x DVI-I Żeński |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Sun Microsystem |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 21.00 x 8.80 x 5.55 cm |
| Waga | 0.73 kg |
| Pozostałe parametry | Odstęp czasu skanowania: 1-99 sek. (domyślnie: 5 s) |