Producenci
ATEN Przełącznik KVMP USB HDMI/Audio CS1792-AT-G
Opis
ATEN CS1792
2-portowy przełącznik KVMP USB HDMI/Audio
Przełącznik KVMP USB 2.0 HDMI CubiQ CS1792 to eleganckie wzorniczo i funkcjonalne urządzenie do małego lub domowego biura.
CS1792 stanowi połączenie 2-portowego przełącznika z 2-portowym koncentratorem USB 2.0. Umożliwia płynne przełączanie sygnału HDMI między dwoma komputerami lub innymi urządzeniami z interfejsem HDMI, np. konsolami. Ponadto umożliwia wspólne korzystanie z urządzeń USB z jednej konsoli.
CS1792 zapewnia sprawniejsze, niezależne przełączanie za pomocą przycisków na panelu przednim oraz skrótów klawiszowych. Obsługuje również technologię Video DynaSync, optymalizującej rozdzielczość obrazu HDMI. Zintegrowany w urządzeniu CS1792 cyfrowy interfejs audio umożliwia przesyłanie dźwięku o jakości high-definition, takiego jak Dolby True HD czy DTS HD Master Audio.
Estetyczny i niewielki przełącznik KVM CubiQ CS1792 doskonale sprawdza się w zastosowaniach multimedialnych w domu i biurze.
Dane techniczne
| Maks. liczba urządzeń | 4 |
| Hot Swap | Nie |
| Porty konsoli | 2x USB Type A Żeński |
| Porty konsoli | 4x Audio 3,5mm minijack Żeński |
| Porty konsoli | 1x HDMI Żeński |
| Złącza PC | 2x USB Type B Żeński |
| Złącza PC | 4x Audio 3,5mm minijack Żeński |
| Złącza PC | 2 x HDMI Żeńskie |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 20.63 x 7.24 x 4.40 cm |
| Waga | 0.42 kg |
| Pozostałe parametry | Odstęp czasu skanowania: 1-99 sek. (domyślnie: 5 s) |