Producenci
ATEN Przełącznik udostępniania urządzeń peryferyjnych 2xUSB2.0 US224
Opis
Przełącznik udostępniania urządzeń peryferyjnych 2xUSB2.0 ATEN US224
US224 to 2-portowe urządzenie peryferyjne USB, które umożliwia 2 komputerom wspólne korzystanie z 4 urządzeń USB - klawiatury, myszy i maksymalnie dwóch urządzeń peryferyjnych. Eliminuje to dodatkowy koszt posiadania oddzielnej klawiatury USB, myszy i urządzeń peryferyjnych dla każdego komputera. Konstrukcja urządzenia US224 all-in-one pozwala na schludną i uporządkowaną instalację - nie trzeba podłączać 2 oddzielnych kabli USB do komputera, eliminując w ten sposób bałagan kabli.
Dla dodatkowej wygody jest wyposażony w zewnętrzny zdalny selektor portów, który może uprościć układ pulpitu i wybrać, który komputer musi korzystać z urządzeń USB. US224 to idealny sposób na udostępnianie urządzeń peryferyjnych USB w multimedialnym środowisku biurowym.
Kluczowe cechy:
- 4 wbudowane porty USB - konstrukcja wszystko w jednym pozwala na schludny i uporządkowany montaż, który ogranicza bałagan w kablach
- Umożliwia 2 komputerom współdzielenie 4 urządzeń USB - klawiatury USB, myszy i maksymalnie dwóch urządzeń peryferyjnych
- Prosty wybór portu za pomocą zdalnego wyboru portu w celu wygodnego umieszczenia przełącznika
- Zgodny z USB 2.0
- Obsługa wielu platform - Windows, Linux, Mac i Sun
- Wskaźniki LED wyświetlają ostrość portu
- Zabezpieczenie nadprądowe
- Bez zasilania (obsługuje opcjonalny zasilacz USB)
- Podłączany na gorąco
Dane techniczne
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Rodzaj | Kabel |
| Rodzaj | Rozdzielacz |
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | USB Typ A Żeńska x4 |
| Złącza #2 | USB Typ A Męska x2 |
| Standard | USB 2.0 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 8,24 x 6,65 x 2,53 cm |
| Waga | 0.14 kg |