Producenci
ATEN !USB VGA KVM Adapter with Composite Video
Opis
Adapter USB VGA KVM z obsługą kompozytowego sygnału wideo KA7170
- Automatyczna kompensacja sygnału (ASC), bez konieczności ustawiania przełączników DIP dla różnych odległości
- Emulacja klawiatury i myszy - zapewnia płynne działanie serwera po odłączeniu go od portu KVM przełącznika lub przeniesieniu do innego portu KVM
- Najwyższa jakość wideo - obsługuje rozdzielczość do 1920 x 1200 (zmniejszone wygaszanie)
Kabel adaptera KVM USB KA7170 łączy przełącznik KVM z portami wideo i USB komputera docelowego. Dzięki niewielkim rozmiarom i lekkiej konstrukcji reprezentuje następną generację kabli adaptera USB KVM - oferując doskonałą kompensację sygnału i techniki pochylenia opóźnienia w celu znacznie lepszej jakości wideo.
Dane techniczne
| Długość przewodu | 9 cm |
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Zastosowanie | KVM |
| Złącza #1 | RJ45 Żeńska |
| Złącza #2 | USB Typ A Męska |
| Złącza #2 | D-sub 15pin Męska |
| Standard | USB 2.0 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 9.00 x 4.30 x 2.18 cm |
| Waga | 0.14 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|