Producenci
ATEN USB VGA/Audio Cat5 KVM Ext 1280x1024@200 CE750A
Opis
CE750A to wzmacniacz KVM oparty na USB z automatyczną kompensacją sygnału i szeregową funkcją RS-232, która umożliwia dostęp do systemu komputerowego ze zdalnej konsoli USB (klawiatura USB, monitor i mysz USB)
Ponieważ umożliwia dostęp do systemu komputerowego ze zdalnej konsoli, CE750A jest idealny do użycia w każdym rodzaju instalacji, w której należy umieścić konsolę w miejscu, w którym jest ona łatwo dostępna, ale chcesz, aby sprzęt systemowy znajdował się w bezpiecznym miejscu - na przykład z dala od kurzu i brudu hali produkcyjnej lub trudnych warunków na placu budowy.
CE750A poprawia poprzednie projekty poprzez dodanie portu RS-232, zarówno w jednostkach lokalnych, jak i zdalnych, który umożliwia połączenie z terminalem szeregowym w celu konfiguracji (jednostka lokalna) lub urządzeniami szeregowymi, takimi jak ekrany dotykowe i skanery kodów kreskowych (zdalne Jednostka).
Dane techniczne
| Porty konsoli | 2x USB Type A Żeński |
| Porty konsoli | 2x Audio 3,5mm minijack Żeński |
| Porty konsoli | 1x Video D-Sub 15pin Żeński |
| Złącza PC | 2x Audio 3,5mm minijack Żeński |
| Złącza PC | 1 x RJ-45 |
| Rozdzielczość | 1280 x 1024 (SXGA) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Akcesoria w zestawie | Zawartość Paczki
|
| Wymiary | Wymiary (dł. X szer. X wys.)
|
| Waga | 0.47 kg |
| Pozostałe parametry |
|