Producenci
ATEN Wieloportowa stacja dokująca USB-C Multiport Dock w Power Pass-Through 15
Opis
Dane techniczne
| Porty we/wy | 2 x USB 2.0 Type A |
| Porty we/wy | 2 x HDMI Type A |
| Porty we/wy | 2 x USB 3.1 Type C |
| Porty we/wy | 2 x Czytnik kart |
| Porty we/wy | 1 x RJ-45 (LAN) |
| Porty we/wy | 3 x USB 3.0 Type A |
| Porty we/wy | 1 x 3,5 mm minijack (Combo) |
| Porty we/wy | 1 x D-Sub |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Kolor | Złoty |
| Wymiary | 35.03 x 7.50 x 1.48 cm |
| Waga | 0.37 kg |