Producenci
AUKEY CB-A29 Aluminiowy adapter USB-C do HDMI | 4k@30Hz
Opis
Konfiguracja dwóch monitorów - Klonuj lub rozszerz ekran z laptopa lub komputera USB-C na monitor HDMI lub telewizor, rozdzielczość do 4K przy 30 Hz
Trwałe i bezpieczne - Aluminiowa konstrukcja zapewnia trwałość oraz doskonałą izolację cieplną
Plug & Play - Nie potrzebujesz żadnego oprogramowania ani sterowników, wystarczy podłączyć i od razu cieszyć się rozdzielczością 4K
Szeroka kompatybilność - Idealnie pasuje do smartfonów i laptopów najnowszej generacji z wyjściem wideo USB-C, takich jak MacBook Pro, Pixelbook, Dell XPS 15, Samsung Galaxy S10/S9 i wiele innych.
Kompaktowy i lekki - Dzięki eleganckiej obudowie ze stopu aluminium ten adapter subtelnie uzupełnia estetykę konfiguracji i nie zajmuje miejsca na biurku. Wsuń go do plecaka lub torby na laptopa i zabierz ze sobą wszędzie
Dane techniczne
| Długość przewodu | 187 mm |
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Do smartfona |
| Zastosowanie | Wideo |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Żeńska |
| Złącza #1 | USB Typ C Męska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Żeńska |
| Złącza #2 | USB Typ C Męska |
| Standard | USB 1.1 |
| Standard | HDMI Standard |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Standard | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Standard | HDMI Standard Automotive |
| Standard | HDMI High Speed |
| Standard | USB 2.0 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 20 x 10 x 45 mm (długość całkowita z kablem 187 mm) |
| Waga | 17 g |
| Akcesoria w zestawie | Adapter AUKEY CB-A29 |