Producenci
AUKEY CB-C75 aluminiowy Hub USB-C | 6w1 | RJ45 Ethernet 10/100/1000Mbps | 3xUSB 3.1 | HDMI 4k@30Hz | USB-C Power Delivery 100W
Opis
Ultranowoczesny, kompaktowy, aluminiowy HUB USB-C PD 6w1 AUKEY CB-C75
- 3 porty USB 3.1
- Port Gigabit Ethernet (10/100/1000 Mbps)
- Port HDMI 4k
- Port szybkiego ładowania USB-C PD Power Delivery 100W
Szybki transfer danych: 3 porty USB 3.1 1. generacji. (USB 3.0) obsługują wszystkie prędkości przesyłania danych do 5 Gb / s. Przesyłaj filmy HD w kilka sekund
Filmy w Ultra HD: Połączenie HDMI umożliwia podłączenie wyświetlacza o rozdzielczości do 4K przy 30 Hz. Przesyłaj strumieniowo wideo 4K / UHD na telewizor HD, monitor lub projektor
Proste ładowanie: Port zasilania USB-C o mocy 100 W umożliwia ładowanie MacBooka i innych kompatybilnych laptopów i smartfonów USB C-PD (przy użyciu oryginalnego zasilacza do urządzenia), przy jednoczesnym wykorzystaniu wszystkich innych funkcji koncentratora
Port Gigabit Ethernet: obsługuje prędkości sieci 10/100/1000 Mbps
USB On-The-Go: Porty USB 3.0 obsługują USB OTG podczas przesyłania danych między urządzeniem mobilnym a pamięcią USB.
Najwyższej jakości konstrukcja: dzięki stabilnemu i lekkiemu stopowi aluminium Hub jest elegancki i praktyczny
Bezpieczny i niezawodny: Wbudowane zabezpieczenia chronią Twoje urządzenia przed nadmiernym zużyciem energii, przegrzaniem i przeładowaniem.
Dane techniczne
| Rodzaj | Pasywny |
| Liczba portów | 6 |
| Standard | USB 1.1 |
| Standard | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Standard | USB 2.0 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Ładowanie urządzeń | Tak |
| Porty | 3 x USB Type A Żeńska |
| Porty | 1 x RJ-45 Żeńska |
| Porty | 1 x HDMI Typ A Żeńska |
| Porty | 1 x USB Type C Żeńska |
| Porty | 1 x USB Type C Męska |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 0,2 x 5,7 x 1,5 cm |
| Waga | 109 g |
| Pozostałe parametry | AUKEY CB-C75 Ultranowoczesny, kompaktowy, aluminiowy HUB USB-C PD 6w1
Podłączenie przez port: USB-C Prędkość transferu USB: do 5Gbps |