Producenci
AUKEY CC-Y7 Ultraszybka ładowarka samochodowa 2xUSB Power Delivery 2.0 5.4A 36W
Opis
Ładowarka samochodowa CC-Y7 2xUSB Power Delivery 2.0 5.4A 36W
Najwyższej jakości podzespoły klasy premium gwarantują najszybsze i najbezpieczniejsze ładowanie wszystkich urządzeń zasilanych przez USB.
Dane techniczne
| Rodzaj | Samochodowa |
| Moc | 36 W |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 5.4 A |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Pasuje do | Ładowarka uniwersalna |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 32 x 60.7 mm |
| Pozostałe parametry |
|