Producenci
AUKEY EP-T21S True Wireless słuchawki Bluetooth 5.0 | 3D SurroundSound | Move Compact II | wodoodporne IPX6 | 30h
Opis
Bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth AUKEY EP-T21S Black True Wireless
- Etui z powerbankiem
- Move Compact II
- Surround Sound 3D
- Precyzyjny wbudowany panel dotykowy
- Wodoodpornóść IPX6
- High Fidelity Audio - Potężne 10 mm przetworniki dynamiczne zapewniają bogaty, czysty dźwięk. Technologia mikrofonów MEMS z wyciszeniem szumów pozwala na wykonywanie wyraźnych połączeń.
- Ultraszybkie połączenie - Po prostu otwórz etui ładujące, a słuchawki automatycznie utworzą stabilne i wydajne połączenie bezprzewodowe z telefonem (po pierwszym sparowaniu).
- Model: EP-T21S Black
- Kolor: czarny
- Zastosowane technologie: True Wireless, Move Compact II, Surround Sound 3D, Bluetooth 5, A2DP, AVRCP, HFP, HSP, AAC
- Bluetooth wersja: Bluetooth 5 (BT 5)
- Wodoodporność: IPX6
- Zakres pracy: do 10m
- Impedancja: 32
- Zakres częstotliwości: 20Hz - 20kHz
- Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego: 94 dB SPL
- Wbudowane mikrofony: MEMS z systemem redukcji szumów otoczenia
- Panel dotykowy wbudowany w słuchawkę
- Obsługa jednej słuchawki: TAK (możliwość używania tylko jednej słuchawki, aby np. prowadzić rozmowy)
- Asystent głosowy: TAK (wystarczy dotknąć słuchawkę 3 razy aby aktywować asystenta głosowego z którego korzystasz)
- Czas ładowania etui/ładowarki/powerbanka: 1.5h
- Czas pracy: 30h (5h słuchawki + 25h etui/ładowarka)
- Ilość ładowań słuchawek z w pełni naładowanego etui: 5 razy
- Diody LED informujące o stanie naładowania etui/ładowarki/powerbanka
- Rodzaj baterii w słuchawkach: Li-polymer (2x40mAh)
- Rodzaj baterii w etui/ładowarce: Li-polymer (450mAh)
- Złącze ładowania etui: USB-C (szybkie złącze ładowania Fast charge)
- Kolor: Czarny
- Waga słuchawek: 9 g
- Waga etui/ładowarki: 36 g
- W zestawie: Bezprzewodowe słuchawki douszne AUKEY EP-T21S Black, etui ładujące, wkładki douszne (S/M/L), kabel USB-C, instrukcja obsługi.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Douszne |
| Konstrukcja | Z zaczepami usznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Technologie | Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 94 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 9 g |
| Akcesoria w zestawie | Bezprzewodowe słuchawki douszne AUKEY EP-T21S Black, etui ładujące, wkładki douszne (S/M/L), kabel USB-C, instrukcja obsługi. |
| Pozostałe parametry |
|