Producenci
AUKEY LC-MC311 ładowarka bezprzewodowa 3w1 Qi2 15W MagSafe + ładowarka PD 30W
Opis
AUKEY MagFusion 3w1 LC-MC311 bezprzewodowa stacja ładująca 3w1 do iPhone, AirPods, Apple Watch i innych
W jaki sposób naładować trzy urządzenia z jednego gniazdka elektrycznego? To proste i wygodne z ładowarką indukcyjną Aukey LC-MC311 - podłącz ją do gniazdka i ładuj do trzech urządzeń jednocześnie z mocą do 15W! Dzięki temu akcesorium pozbędziesz się problemu osobnych kabli i ładowarek do każdego urządzenia, a także utrzymasz porządek na biurku, bo ta ładowarka bezprzewodowa może służyć także jako stojak na smartphone, smartwatch oraz słuchawki!
- Technologia Qi2 (Qi 2.0), szybkie ładowanie 3.0
- Regulacja: 30° (góra - dół) i 360° (pion-poziom)
- Stojak na smartwatch, smartfon i słuchawki
- Ładowanie do trzech urządzeń jednocześnie
- Certyfikat Qi 2.0
- Uchwyt magnetyczny (tacka magnetyczna)
- Nowoczesny design
Dane techniczne
| Rodzaj | Indukcyjna |
| Rodzaj | Stacja dokująca |
| Rodzaj | Magnetyczna |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 15 W |
| Napięcie wyjściowe | 12 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | 1 x Pętla indykcyjna |
| Złącza | 2 x Pętla indykcyjna |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 154 × 102 × 102 mm |
| Waga | 285 g |
| Pozostałe parametry |
|