Producenci
AUKEY Ładowarka samochodowa CC-T11 3xUSB Quick Charge 3.0 | 7.8A | 42W + kabel USB-C
Opis
Ultraszybka ładowarka samochodowa 42W 7.8A 3xUSB + kabel AUKEY Quick Charge USB-C 1m
AUKEY CC-T11 to jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie ładowarek samochodowych, dostępnych na rynku. Stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które szukają najwyższego standardu ładowania i cenią urządzenia klasy premium. Ładowarka wyposażona jest w trzy porty USB, które wspierane są ultranowoczesnymi technologiami. Quick Charge 3.0 to najwyższy standard ładowania umożliwia nawet czterokrotnie szybsze naładowanie urządzenia niż w przypadku tradycyjnej ładowarki. Wspierany jest przez technologię INOV, która pozwala urządzeniom mobilnym na dobranie optymalnych parametrów ładowania w celu bezpiecznej i długotrwałej eksploatacji baterii. Technologia AiPower to jedno z najbardziej cenionych rozwiązań, wykorzystywanych w ładowarkach samochodowych. Dostosowuje ona natężenie prądu do ładowanego urządzenia, chroniąc je przed uszkodzeniem czy przeładowaniem.
Dane techniczne
| Rodzaj | Samochodowa |
| Moc | 42 W |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 7.8 A |
| Złącza | 1 x USB 3.0 |
| Złącza | 2 x USB 2.0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 62.5 x 62.5 x 32.5 mm |
| Waga | 27 g |
| Pozostałe parametry |
|