Producenci
AUKEY Mini ładowarka PA-U32 Black sieciowa 2xUSB AiPower 4.8A 12W
Opis
Black Ładowarka sieciowa 12W 4.8A 2xUSB AiPower
Najwyższej jakości podzespoły klasy premium gwarantują najszybsze i najbezpieczniejsze ładowanie wszystkich urządzeń zasilanych przez USB
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 12 W |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 4.8 A |
| Złącza | 2 x USB 2.0 |
| Pasuje do | Uniwersalna ładowarka sieciowa |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 35.5 x 30.4 x 30.4 mm |
| Waga | 34 g |
| Pozostałe parametry | Technologia: AiPower |