Producenci
AUKEY PA-D1 ultraszybka ładowarka sieciowa 2xUSB Power Delivery (1xUSB A+1xUSB C) 5.4A 30W Dynamic Detect
Opis
Aukey PA-D1
To najmniejsza z ładowarek z serii D wyposażona w technologię Dynamic Detect i standard ładowania Power Delivery 30W. Posiada kompaktową obudowę, dwa porty do ładowania i lekką konstrukcję, idealne rozwiązanie do domowego biura lub podróży. Moc wyjściowa portu USB-C to 30W, kiedy jest używany samodzielnie, gdy podłączysz drugie urządzenie, moc ładowania wyniesie 18W. Wbudowane zabezpieczenia chronią Twoje urządzenia przed nadmiernym przegrzaniem i przeładowaniem.
Technologia Dynamic Detect debiutowała w serii urządzeń D1 D2 i D3. Pozawala po podłączeniu jednego urządzenia, na dostęp do pełnej mocy ładowarki. W przypadku więcej niż jednego urządzenia, funkcja Dynamic Detect zapewnia efektywne równoległe ładowanie poprzez inteligentne rozdzielenie tej mocy.
USB Power Delivery to nowy, uniwersalny standard ładowania wielonapięciowego, który negocjuje z podpiętym urządzeniem moc wyjściową przez złącze USB typu C, aby bezpiecznie i szybko ładować szeroką gamę kompatybilnych urządzeń.
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 30 W |
| Napięcie wyjściowe | 20 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 5.4 A |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | 1 x USB 3.1 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 60 x 55 x 28mm |
| Waga | 103 g |
| Pozostałe parametry |
|