Producenci
AUKEY PA-F1S Swift ultraszybka ładowarka sieciowa 1xUSB C Power Delivery 3.0 20W 3A
Opis
Aukey PA-F1S USB-C to nowoczesna ładowarka sieciowa o łącznej mocy 20 W. Niewielkie rozmiary sprawiają, że ładowarka doskonale sprawdza się w każdym miejscu. Możesz mieć ją zawsze przy sobie! Ładowarka wyposażona jest w port USB typu C, który gwarantuje szybkie i bezproblemowe ładowanie najbardziej nowoczesnych urządzeń. Dzięki technologii Power Delivery 3.0 Twoje urządzenia zapewni jej maksymalną funkcjonalność i sprawi, że dostarczanie energii będzie jeszcze bardziej elastyczne. Do właśnie Power Delivery umożliwia przesyłanie dużych mocy przez USB-C.
Ładowarka sieciowa Aukey PA-F1S to niewielki gadżet o ogromnych możliwościach. Uniwersalny standard ładowania, błyskawicznie tempo napełniania baterii, a do tego przyjemny dla oka design wszystko to sprawi, że ta ładowarka sieciowa Aukey stanie się Twoim nieodłącznym towarzyszem każdego dnia!
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 20 W |
| Napięcie wyjściowe | 12 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 44 x 43 x 28mm |
| Waga | 58 g |
| Pozostałe parametry |
|