Producenci
AUKEY PA-T9 ładowarka sieciowa 1xUSB Quick Charge 3.0 3A 19.5W
Opis
PA-T9 ultraszybka ładowarka sieciowa 1xUSB Quick Charge 3.0 3A 19.5W
Ładowarka posiada certyfikat Qualcomm Quick Charge 3.0 dzięki czemu naładuje urządzenie nawet 4 razy szybciej niż w przypadku standardowych ładowarek i 38% bardziej efektywne niż Qualcomm Quick Charge 2.0
- Qualcomm Quick Charge 3.0 jest w pełni kompatybilne ze starszymi wersjami Qualcomm Quick Charge 2.0 oraz Qualcomm Quick Charge 1.0
- Technologia: Quick Charge 3.0
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 19.5 W |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Długość przewodu | 0 m |
| Złącza | 1 x USB 3.0 |
| Pasuje do | Uniwersalna ładowarka sieciowa |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 67,7 x 52,5 x 22,6 mm |
| Pozostałe parametry |
|