Producenci
AUKEY PA-TA01 Black uniwersalny podróżny adapter sieciowy 2xUSB+1xUSB C | 7.8A | pasuje w 150 krajach
Opis
AUKEY PA-TA01 Black Uniwersalny podróżny adapter sieciowy 7.8A 2xUSB A i 1xUSB C
- Z adatera/ładowarki możesz korzystać w ponad 150 krajach, w tym w Europie, USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Meksyku, Brazylii, Argentynie, Turcji, Australii, Nowej Zelandii, Filipinach, Korei Południowej, Hongkongu, Chinach, Wietnamie, Indonezji, na Bliskim Wschodzie itp.
- Adapter pozwala jednocześnie korzystać z wbudowanych portów USB oraz zasilania sieciowego
- Idealna w podróży
- Uniwersalność i funkcjonalność w małej obudowie
- Wbudowane dwa bezpieczniki (główny oraz zapasowy)
- Wskaźnik zasilania LED
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 7.8 A |
| Złącza | 2 x USB 2.0 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Pasuje do | Uniwersalny adapter podróżny |
| Akcesoria w zestawie | Uniwersalny adapter/ładowarka sieciowa |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 65 x 63 x 60 mm |
| Pozostałe parametry |
|