Producenci
AUKEY Power Bank PB-WL02 Ultraszybki | 10000mAh | bezprzewodowe ładowanie Qi | LED | Power Delivery 3.0 | Quick Charge 3.0 | 20W
Opis
Power bank AUKEY PB-WL02 + kabel AUKEY Quick Charge USB-C - USB-A (0.3m)
- Pojemny (10000 mAh)
- Moc 20W
- Ładowanie bezprzewodowe Qi (5W, 7.5W, 10W)
- Wskaźnik LED (Handy Digital LED IDisply)
- Podstawka ładująca
- Podpórka na telefon
PB-WL02 posiada dwa porty USB (USB-A i USB-C). Obsługuje technologie Power Delivery i Quick Charge 3.0. Urządzenie posiada imponującą pojemność 10000 mAh i jest kompatybilne ze wszystkimi telefonami z funkcją szybkiego ładowania. Umożliwia ponadto uzupełnianie w niezbędną moc dwóch urządzeń jednocześnie z mocą całkowitą 20 W. Model wyposażony został ponadto w cyfrowy wskaźnik naładowania LED, specjalną podstawkę ładującą oraz podpórkę pod telefon, dzięki czemu ustawisz jego ekran w najbardziej dogodnym dla siebie położeniu. Dla jeszcze większej wygody obsługuje zarówno ładowanie bezprzewodowe, jak i przewodowe.
Dane techniczne
| Typ baterii | Wewnętrzna |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Napięcie | 12 V |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-A |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie | Power Bank PB-WL02 oraz szybki oryginalny kabel AUKEY Quick Charge USB-C - USB-A (0.3m) |
| Wymiary | 155 x 75 x 16 mm |
| Waga | 242 g |
| Pozostałe parametry |
|